Programma  zaterdag 26 jan

 

 

week 3

18:45  

Emmeloord 1 

HHV 1

Bosbadhal

Emmeloord

 

18:20

ASVD 3

-

HHV 2

't Dok

Dronten

 

18:15

HHV 3

-

Invicta/Frigro 3   

De Marke

Holl-veld

 

11:00

Roda '70 1

-

HHV 4

Brede school Noord  

Delfzijl

 

17:05

HHV A1

-

Juventa A2

De Marke

Holl-veld

Menno

14:45

DOS '46 B3

-

HHV B1

De Eendracht

Nijeveen

 

16:00

HHV B2

-

AVO B3

De Marke

Holl-veld

Dennis

15:00

Leonidas C1

-

HHV C1

De Duker

Noordwolde FR  

 

15:00

HHV D1

-

SCO D1

De Marke

Holl-veld

Sander

11:00

MV E1

-

HHV E1

Sporthal

Dwingeloo

 

wo 23 jan  

19:00  

HHV MW1 

Elko MW1   

De Marke  

Holl-veld  

Kasper


Chauffeurs:

B1: fam Boes – fam Koopman – fam Winkel

C1: fam Schonewille (lianda) – fam Schuller – fam Uiterwijk Winkel – fam Jansen

E1: fam Schonewille (rochelle) – fam Strating – fam Sok


Afbellen op WOENSDAG avond tussen 18.00 en19.00 uur.

Chauffeurs bij Carmen Lubberts 06-38654848

Jeugdteams bij hun trainer

Jeugdwedstrijdleiders en scheidsrechters bij Rian de Boer 06-22290773

Midweek 1 bij Remon Bruins 06-15276382


HHV 1 : Vertrek vanaf De Marke om 16.45 uur.(Reserveshirts !!)

HHV 2 : Vertrek vanaf De Marke om 16.20 uur.

HHV 3 : In de zaal aanwezig zijn om 17.45 uur.

Dames:R. Bijl, L.Kikkert, A.Koopman, J.Smit, A.Benjamins, M. Metselaar, B.Rombout, L. Wielink

Heren:  A.Hoogeveen, G.Hummel, L.Kikkert, T.Schonewille, F.Schuller, J.Zomer,

HHV 4: Vertrek vanaf De Marke om 09.15 uur.

Dames: T.Kuiper, J. Kuiper, C.Lubberts, C. Sieders, M. Metselaar,

Heren:  S. ten Caat; D. Koetsier, M. Koetsier, J.Schonewille, L.Meinen

HHV A1: In de zaal aanwezig zijn om 16.35 uur.

Dames: L. Bennink, L. Doldersum, N. de Jonge, D. Jonker, I. Strijker, J. Everaarts

  1. Kleine, J. Koster, A. Meinen, D. Poel, T. Suttner, I. Vos,

HHV  B1: Vertrek vanaf De Marke om 13.45 uur.

Dames:, Daniëlle Bennink, Renate Bennink, Estelle Boes,  Anouk Koopman, Marlon Winkel,

Heren:  Sander Biemolt, Jis Dekker, Remco Sok

HHV B2: In de zaal aanwezig zijn om 15.20 uur.

Dames: Lili Bremer, Nine de Jonge, Davida Kats, Marissa Kikkert, Priscilla Lijster, Nienke Pekel

Heren:  Gerjo Duinkerken, Allard Sieben,

HHV C1: Vertrek vanaf De Marke om 13.45 uur.

Dames: Lisanne Hummel, Chantal Jansen, Danae Kuiper, Yasmin Poel, Tessa Rombout,

Britt Schonewille, Lianda Schonewille,Charell Schuller, Kim Uiterwijk Winkel

HHV D1: In de zaal aanwezig zijn om 14.30 uur.

Dames: Jitske Benjamins, Ymke Kip, Esmee Koopman, Nina Leistra, Megan Metselaar, Nikki Roetman,

Heren:  Thomas Hummel, Lars Kroesen, Bart Leistra, Ruben Oelen, Jochem Schuitemaker,

HHV E1: Vertrek vanaf De Marke om 10.00 uur.

Dames: Zoe Kuiper, Lieke Schonewille, Rochelle Schonewille, Lydia Strating, Yze Winkel, Maaike Sok, Lieke Tuit, Manon Benjamins

Heren: Bart Strating,

HHV Midweek 1: In de zaal aanwezig zijn om 18.30 uur.

Dames: A.Everts, J. Kamps, M. v/d Kooij, J.Kroesen, J.Smit

Heren:  R.Hummel, J.Lunenborg, R.Bruins, E.Mannes

Agenda:

Bestuur                                             21 jan

Pjuktoernooi                                    20 feb

Bestuur                                             25 feb

Bestuur                                               1 april

Bestuur                                                  mei

Bestuur + Commissies                    ..  mei

Bestuur                                            10 juni

Uitslagen week 2

     

HHV 1

-

Udiros 1

22

-

22

HHV 2

-

Udiros 2

14

-

20

De Parabool 6

-

HHV 3

10

-

18

HHV 4

-

Thrianta 3

13

-

13

HHV B1

-

ZKC '19 B1  

10

-

3

Hoogkerk/Nic. B4 

HHV B2

6

-

8

HHV C1

-

Koru C1

11

-

3

Vitesse (Be) D1

-

HHV D1

9

-

3

HHV E1

-

Ritola E1

3

-

5

HHV 3

-

DTL 2

20

-

8

 

 

Programma  zaterdag 2 feb

 

17:15  

Rheko 1

-

HHV 1

 

15:55

Rheko 2

-

HHV 2

 

15:10

HHV 3

-

Ritola 4

 

13:45

DWA/Argo 4 

HHV 4

 

16:00

Meko '74 B1

-

HHV B1

 

17:00

AVO B3

-

HHV B2

 

14:00

HHV D1

-

Roreko D1

 

09:10

EKC 2000 E2

-

HHV E1

         

wo 30 jan  

19:00

HHV MW1

-

Noveas MW1