Programma Zaterdag 1 okt

   

Week 39

15:30  

HHV 1

-

Duko 1

De Oosthoek

Holl-veld

A. Eggink

14:00

HHV 2

-

NKC '51 4

De Oosthoek

Holl-veld

 

14:00

Niek 1

-

HHV 3

de Marke

Pesse

 

13:30

HHV B1

-

Vefo/KIA B1

De Oosthoek

Holl-veld

Be

13:00

HHV C1

-

KIOS (R) C1    

De Oosthoek

Holl-veld

Rian

14:00

KIOS (R) D1 

HHV D1

De Kiosk

Ruinerwold 

 Verplaatst

12:30

HHV D2

-

Noveas D2

De Oosthoek

Holl-veld

Luuks

09:30

DOS '46 E3

-

HHV E1

Tussenboerslanden  

Nijeveen

 

12:15

HHV E2

-

Juventa E2

De Oosthoek

Holl-veld

??

10:30

DOS '46 E1

-

HHV E3

Tussenboerslanden

Nijeveen

 

12:30

Elko E1

-

HHV E4

Sportpark Elim

Elim

 

12:00

HHV F1

-

DOS '46 F1

De Oosthoek

Holl-veld

??

di 27 sept 

20:00  

KIA MW1 

HHV MW1   

Sportcomplex 

Koekange


Van 17 oktober t/m 23 oktober kan je de sleutel en het geld van de kantine brengen en ophalen bij Elly Leistra.

Chauffeurs:    

D1: fam Kamps - fam Mannes - fam Bolk

E1: fam Booij - fam Benjamins

E3: fam Zwiggelaar - fam Knegt

E4: fam Zomer - fam Schonewille

 

Kantine dienst:

11.15 uur F1 Tess Strijker, Owen de Vries sleutel
12.15 uur E2 Isa Lichtendonk, Emma Pipping, Lindsey Koster
13.15 uur B1 Jochem Schuitemaker, Ruben Strijker
14.15 uur Laura Bremer WIE WIL HELPEN?
15.30 uur Jan Bijl, Hendrik-Jan Hummel Trijntje Kuiper en José Kuiper sluit rond 17 uur aan


Afbellen op WOENSDAG avond tussen 18.00 en19.00 uur.

Chauffeurs bij Carmen Lubberts 06-38654848

Jeugdteams bij hun trainer

Jeugdwedstrijdleiders en scheidsrechters bij Rian de Boer 06-22290773

Midweek 1 bij Remon Bruins 06-15276382

 

HHV 1: Op het veld aanwezig zijn om 14.00 uur.

HHV 2: Op het veld aanwezig zijn om 13.00 uur.

HHV 3: Vertrek vanaf De Oosthoek om 13.00 uur.

Dames: D.Bennink, L. Bennink, R. Bennink, Nine de Jonge, A. Meinen, J. Kuiper

Heren : G.Benjamins, A. Sieben, J. Dekker

 

HHV B1:  Op het veld aanwezig zijn om 13.00 uur.

Dames: Lisanne Hummel, Esmee Koopman, Danae Kuiper, Nina Leistra, Britt Schonewille,

  Kim Uiterwijk Winkel,

Heren: Lars Kroesen, Bart Leistra, Jochem Schuitemaker, Ruben Strijker, Ruben Kloezen

HHV C1: Op het veld aanwezig zijn om 12.30 uur.

Dames: Maaike Heitkönig, Ymke Kip, Zoe Kuiper,  Megan Metselaar,

  Lieke Schonewille, Rochelle Schonewille, Lieke Tuit, Yze Winkel, Lydia Strating

Heren: Bart Strating

HHV D1: Vertrek vanaf De Oosthoek om 13.00 uur. Verplaatst naar dinsdag 4 oktober.

Dames: Manon Benjamins, Eva Booij, Lauren Botter, Sophie Hummel, Judith Kamps,

  Bo Leijssenaar, Karlijn Tuit, Nikki Mannes, Maureen Bolk

Heren: Wiebe Knegt

HHV D2: Op het veld aanwezig zijn om 12.00 uur.

Dames: Femke Sieben, Sharon van der Veen, Eslin Winkel, Anna Pol, Merel Bertels,

 Isis Winter, Vayen Westenberg

HHV E1: Vertrek vanaf De Oosthoek om 08.30 uur.

Dames:,Lisa Booij, Tess Koopman ,Robine Tuit, Laura Benjamins, Jesmay  v/d Weide

HHV E2: Op het veld aanwezig zijn om 11.45 uur.

Dames: Lindsey Koster, Amber Heitkönig, Emma Pipping, Amelie Smit, Isa Lichtendonk

HHV E3: Vertrek vanaf De Oosthoek om 09.30 uur.

Dames: Dahné Hoogeveen, Feline Bolk, Nora-Lynn Koster, Anna-Elise Zwiggelaar

Heren: Rick Leistra, Thijs Knegt

 

HHV E4: Vertrek vanaf De Oosthoek om 11.50 uur.

Dames: Nora Wielink, Linde Uithol, Vayén Zomer, Fenna Schonewille

Heren: Bram van der Hof, Sinai Sasson

HHV F1: Op het veld aanwezig zijn om 11.30 uur.

Dames: Roos Nijman, Jaylee Deuten, Tess Strijker, Lieke Winkel

Heren: Luca Koekoek, Owen de Vries

HHV Midweek 1: Vertrek vanaf De Oosthoek om 19.10 uur.

Dames:, J. Smit, R. de Boer, J. Kroesen,

Heren: E. Mannes, R. Bruins, R. Hummel,

 

Kantineschoonmaken      Maandagavond 3 oktober 18.30 uur groep 5.                                                                               

Petra  Doldersum                           343734        

Janet Kroezen                                 361605

Bea Peeks                                         343034

Anneke Everts                                 341247

Kirsty Kip                                         06-51851101