Programma  zaterdag 23 mrt

 

 

week 11

20:05  

Udiros 1

-

HHV 1

MFA MeJander  

Oldeberkoop

 

21:20

Udiros 2

-

HHV 2

MFA MeJander

Oldeberkoop  

 

17:15

HHV 3

-

De Parabool 6

De Marke

Holl-veld

 

15:15

Thrianta 3

-

HHV 4

Activum

Hoogeveen

 

16:00

HHV A1

-

Elko A1

De Marke

Holl-veld

Jan

15:00

HHV B2

-

Hoogkerk/Nic. B4   

De Marke

Holl-veld

Robert

10:45

Koru C1

-

HHV C1

Sporthal

Dwingeloo

 

14:00

HHV D1

-

Vitesse (Be) D1

De Marke

Holl-veld

Be

wo 20 mrt  

19:00  

HHV 3 

De Wâlden 5   

De marke  

Holl-veld  

W. Bron


Vele handen maken licht werk!

Groot buiten onderhoud kantine en kleedkamers HHV.

Zaterdag 6 en 13 april!

Om 8.45 uur staat de koffie klaar, om 9.00 uur gaan we aan de slag.

Mogen we op u rekenen?

Geef je op bij Henri Zomer 06-42706451. Klik hier voor meer informatie.


Selectie Drenthe U15

Lianda Schonewille is door de voorrondes heen, en mag meespelen met de Drentse selectie. Lianda Gefeliciteerd.

Binnenkort een actie bij Plus Cappendijck;

Hiervoor zijn we de foto’s van de jeugdspelers nodig. Deze worden gemaakt op do 28 maart in De Marke. Samen met de Judo vereniging  Anbergen.

LET OP volledig in tenue, behalve de schoenen.

Rina is vrijwilligster, om te zorgen dat alles vlotjes verloopt, Tot 18.30 uur.

Trijn Kuiper en Bea Peeks vanaf 18.30 uur.

Chauffeurs: C1: fam Poel – fam Rombout – fam Schonewille (lianda)


Afbellen op WOENSDAG avond tussen 18.00 en19.00 uur.

Chauffeurs bij Carmen Lubberts 06-38654848

Jeugdteams bij hun trainer

Jeugdwedstrijdleiders en scheidsrechters bij Rian de Boer 06-22290773


HHV 1 : Vertrek vanaf De Marke om 18.15 uur.

HHV 2 : Vertrek vanaf De Marke om 18.15 uur.

HHV 3 : In de zaal aanwezig zijn om 16.45 uur.

Wo 20 maart: In de zaal aanwezig zijn om 18.30 uur.

Dames:R. Bijl, L.Kikkert, A.Hummel, J.Smit, A.Benjamins, M. Metselaar, B.Rombout, L. Wielink

Heren:  A.Hoogeveen, G.Hummel, L.Kikkert, T.Schonewille, F.Schuller, J.Zomer,

HHV 4: Vertrek vanaf De Marke om 14.30 uur.

Dames: T.Kuiper, J. Kuiper, C.Lubberts, C. Sieders, M. Metselaar, M. Prijs

Heren:  S. ten Caat; D. Koetsier, M. Koetsier, J.Schonewille, L.Meinen

HHV A1: In de zaal aanwezig zijn om 15.30 uur.

Dames: L. Bennink, L. Doldersum, N. de Jonge, D. Jonker, I. Strijker, J. Everaarts

  1. Kleine, J. Koster, A. Meinen, D. Poel, T. Suttner, I. Vos,

HHV B2: In de zaal aanwezig zijn om 14.30 uur.

Dames: Lili Bremer, Nine de Jonge, Davida Kats, Marissa Kikkert, Priscilla Lijster,

Nienke Pekel

Heren:  Gerjo Duinkerken, Allard Sieben,

HHV C1: Vertrek vanaf De Marke om 09.45 uur.

Dames: Lisanne Hummel, Chantal Jansen, Danae Kuiper, Yasmin Poel, Tessa Rombout,

Britt Schonewille, Lianda Schonewille,Charell Schuller, Kim Uiterwijk Winkel

HHV D1: In de zaal aanwezig zijn om 13.30 uur.

Dames: Jitske Benjamins, Ymke Kip, Esmee Koopman, Nina Leistra,

 Megan Metselaar, Nikki Roetman,

Heren:  Thomas Hummel, Lars Kroesen, Bart Leistra, Ruben Oelen, Jochem Schuitemaker,

Agenda:

Trainers vergadering                            18 maart  19.00 uur

Bestuur                                                  1 april

Kantine verven                                       6 april 8.45 uur

Begin training op veld                             9 april

Stratenkorfbal commissie                      10 april

Oefenwedstrijd selectie In Almelo          11 april

Kantine verven                                     13 april 8.45 uur

TC                                                       15 april 19.30 uur

Trainers vergadering                              6 mei 19.00 uur

TC                                                       13 mei 19.30 uur

Bestuur                                                     mei

Bestuur + Commissies                       ..  mei

Bestuur                                                10 juni

Trainers vergadering                            24 juni 19.00 uur

TC                                                         1 juli

Bestuur                                                  2 sept

 

Uitslagen week 10

              

Programma  zaterdag 30 mrt

HHV 1

-

DTG 1

20

-

17

 

18:40  

HHV 1

-

Emmeloord 1

HHV 2

-

DTG 2

24

-

15

 

17:20

HHV 2

-

ASVD 3

HHV 4

-

ODIS 1

10

-

8

 

14:50

Invicta/Frigro 3 

HHV 3

KIOS '45/UNI A3 

HHV A1

7

-

13

 

16:00

HHV 4

-

Roda '70 1

HHV B1

-

Thrianta B1  

6

-

6

 

13:05

Juventa A2

-

HHV A1

Vitesse (Be) B1

-

HHV B2

??

-

??

 

15:00

HHV B1

-

DOS '46 B3

HHV C1

-

SCO C1

5

-

8

 

14:00

HHV C1

-

Leonidas C1

Lintjo D1

-

HHV D1

10

-

7

 

11:00

SCO D1

-

HHV D1

Avereest A1

-

HHV A1

7

-

14

 

13:00

HHV E1

-

MV E1

Thrianta MW1

-

HHV MW1

14

-

13

 

do 28 mrt:

   

DTL 2

-

HHV 3

7

-

17

 

20:45

Elko MW1

-

HHV MW1