Programma Zaterdag 26 mei

 

NJN77J6

week 21

15:30  

HHV 1

-

V & V (G) 1

De Oosthoek

Holl-veld

 

14:00

HHV 2

-

V & V (G) 2

De Oosthoek

Holl-veld

 

13:00

HHV 3

-

Niek 1

De Oosthoek

Holl-veld

Jan

12:20

HHV A1

-

KIOS (R)/Koru A2   

De Oosthoek

Holl-veld

Be

12:00

Elko B1

-

HHV B1

Elim

Elim

 

11:00

HHV B2

-

ODIS B1

De Oosthoek

Holl-veld

Rolanda

11:00

HHV C1

-

AVO C4

De Oosthoek

Holl-veld

Menno

10:15

Mid-Frysl D1

-

HHV D1

Meinga (Grou)

Grou

 

13:00

Donkerbroek D2 

HHV D2

Ontwijk

Donkerbroek 

 

12:00

HHV E1

-

Spes (E) E1

De Oosthoek

Holl-veld

Sander

12:00

Noveas E2

-

HHV E2

Nieuwe Gagels  

Steenwijk

 

10:30

AVO F1

-

HHV F1

Marsdijk

Assen

 

 

di 22 mei  

20:00  

Niek MW1 

HHV MW1   

Oostering  

Pesse

 

 

Chauffeurs: B1 : fam Koopman – fam Koster – fam Bennink

D1 : fam Schuller – fam Vos – fam Uiterwijk Winkel

D2 : fam Verschoor – fam Leistra – fam Roetman

E2 : fam Strating – fam Winkel

F1 : fam Kamps – fam Bouwhuis

 

Bardienst: 10.15 Henri en Jacqueline Zomer

                    13.30 Roelof en Henny Hein

                   15.30 Anneke Everts/ Tini Lip

                   16.30 jaap Hoogeveen/ Lucas Hummel

                   vanaf 17.00 Lisa Pekel /Rian de Boer.

 

Afbellen op WOENSDAG avond tussen 18.00 en19.00 uur.

Chauffeurs bij Carmen Lubberts 06-38654848

Jeugdteams bij hun trainer

Jeugdwedstrijdleiders en scheidsrechters bij Rian de Boer 06-22290773

Midweek 1 bij Remon Bruins 06-15276382


HHV 1 : Op het veld aanwezig zijn om 14.00 uur.

HHV 2 : Op het veld aanwezig zijn om 13.00 uur.

 

HHV 3: Op het veld aanwezig zijn om 12.30 uur.

Dames: H.Klunder, T.Kuiper, J. Kuiper, C.Lubberts, C. Sieders, M. Metselaar,

Heren: S. ten Caat; J. Everts, D. Koetsier, M. Koetsier, E. Mannes, J.Schonewille,

 

HHV A1: Op het veld aanwezig zijn om 11.50 uur.

Dames: Mariëlle Boes, Irene Hartman, Danique Jonker, Amy Meinen,

Marijke Peeks, Lisa Schonewille, Tiffany Suttner, Ilse Vos,

 

HHV  B1: Vertrek vanaf De Oosthoek om 11.20 uur.

Dames:, Daniëlle Bennink, Laura Bennink, Renate Bennink, Estelle Boes, Laura Doldersum,

Noah de Jonge, Anouk Koopman, Janine Koster,  Danique Poel

 

HHV B2:  Op het veld aanwezig zijn om 10.30 uur.

Dames: Joyce Benjamins, Sija Bouwmeester, Esther Hooijer, Nine de Jonge, Larissa Kleine

Marit Post, Marissa Kikkert

Heren: Sander Biemolt, Dion Boertien, Jis Dekker, Gerjo Duinkerken, Allard Sieben,

 

HHV C1: Op het veld aanwezig zijn om 10.30 uur.

Dames: Lili Bremer, Davida Kats, Clariska Kats, Priscilla Lijster,

Nienke Pekel,  Marlon Winkel, Lana Zwiep,

Heren: Max Loof, Remco Sok

 

HHV D1: Vertrek vanaf De Oosthoek om 08.55 uur.

Dames: Lisanne Hummel, Chantal Jansen, Denise Jansen, Danae Kuiper, Yasmin Poel, Nola Vos

Tessa Rombout, Britt Schonewille, Lianda Schonewille,Charell Schuller, Kim Uiterwijk Winkel,

 

HHV D2: Vertrek vanaf De Oosthoek om 11.55 uur.

Dames: Manon Bosma, Nikki Roetman, Demi Verschoor,

Heren: Sven Hooijer, Lars Kroesen, Bart Leistra, Jochem Schuitemaker

 

HHV E1: Op het veld aanwezig zijn om 11.30 uur.

Dames: Jitske Benjamins, Esmee Koopman, Nina Leistra, Megan Metselaar,

Heren: Thomas Hummel, Ruben Oelen

 

HHV E2: Vertrek vanaf De Oosthoek om 11.00 uur.

Lieke Schonewille, Zoe Kuiper, Ymke Kip

Rochelle Schonewille, Yze Winkel, Bart Strating,

 

HHV F1: Vertrek vanaf De Oosthoek om 09.25 uur.

Myrthe Bouwhuis, Sophie Hummel, Judith Kamps, Lydia Strating, Kyan de Ruiter,

 

HHV Midweek 1: Vertrek vanaf De Oosthoek om 19.15 uur.

Dames: A.Everts, R.Bareman, M. v/d Kooij, J.Kroesen, M. Poel, R. Schonewille, C. Vos,

J.Smit, L. Wielink

Heren:  R.Hummel, J.Koster, J.Lunenborg, L. Schonewille, P.Vos.

 

Agenda:

Training schoolkorfbal 23 mei 18.15 – 19.00  uur, hulp vanaf de B’s

SPC 29 mei 20.00 uur Gerwin

Schoolkorfbal 30 mei van af 13.00 uur

Volksdansen 30 mei 19.00 uur De Schuttershoek

Trainersvergadering 4 juni 19.00 uur De Schuttershoek

LWC  4 juni 20.00 uur

Familiedag/ vrijwilligersdag 16 juni

Bestuur 19 juni

Kangoeroedag 20 juni 9.45 – 11.45 uur

Alle comm. Stratenkorfbal  2 juli

Pjukken voor jeugd 8 t/m 13 27 aug 13.30 – 15.30 uur

Stratenkorfbal 27 aug

Gezellige avond Recreanten  7 sept De Schuttershoek

Bestuur + Commissies 14 nov  19.30 uur De Schuttershoek

 

Kantine schoonmaken maandagmorgen 28 mei groep 1:

Tini Lip 341941 sleutel

Henny Hein 343972

Alet Koopman 354771 

Bea Peeks 343034

Chris Sieders 06-43269454

Hetty Kats 06-12183085